REFERENCJE

Konsultanci Practum od lat wspierają rozwój biznesu Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska i realizowanych przez nas imprez. Odpowiadają w pełni za komunikację korporacyjną spółki Międzynarodowe Targi Polska i działania PR wokół naszego obiektu. Prowadzą równolegle kompleksowe działania public relations wokół dużych imprez wystawienniczych, których jesteśmy organizatorem. Przygotowują także różnego rodzaju materiały reklamowe i promocyjne na potrzeby naszego centrum oraz odbywających się u nas wydarzeń.

Ze strony agencji zawsze możemy liczyć na fachowe doradztwo w planowanych przez nas przedsięwzięciach, profesjonalną realizację działań PR, ale też cenne wsparcie na płaszczyźnie marketingowej. Na przykładzie prowadzonej przez Practum komunikacji wokół naszych imprez targowych, począwszy od ich pierwszych edycji, mamy okazję obserwować, z jaką starannością i rzetelnością konsultanci tej firmy podchodzą do realizowanych zadań. Umiejętnie planują działania, by w odpowiednim momencie dotrzeć z informacją do wybranej grupy docelowej, budować świadomość na temat wydarzenia i kreować od podstaw zainteresowanie wśród uczestników. Taka profesjonalna obsługa sprawdza się przy okazji imprez dla różnych branż, począwszy od Targów Regionalia czy Agroturystyka, przez Dziedzictwo kierowane do archiwistów i konserwatorów zabytków, po ważne biznesowo międzynarodowe wydarzenia typu China Expo Poland lub motoryzacyjne Auto Expo Parts, Tires & Service.

Poza komunikacją wokół eventów własnych MT Polska, Practum wykazuje się też skutecznością w działaniach wspierających promocję imprez naszych partnerów, jak choćby OffRoad Show Poland, Beauty Forum, Hubertus Expo czy Expo Sweet.

Wszystkie zadania PR i marketingowe są wykonywane przez Practum Consulting na wysokim poziomie, z najwyższą troską o dobre imię i z ukierunkowaniem na osiągnięcie jak najlepszych efektów. Jakość współpracy i skuteczność realizacji powierzonych Practum zadań sprawiają, że jest to solidny partner biznesowy i godna polecenia agencja PR.Bartosz Sosnowski

Prezes Zarządu

Międzynarodowe Targi Polska sp. z o.o.

agencja PR